Ochránce
litografie, 1979, 28 x 25 cm, sign. DU Hořánek 79, č. 9/10
žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
ID: 878
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:40
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)