Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Klaun I., Klaun II.
2 x litografie, 1979, 13,5 x 13; 15,5 x 12 cm, sign. K. Beneš, č. 45/200, č. 188/200
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 870
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:29
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**6
Historie příhozu