Ze souboru Životní prostředí
litografie, 1980, 27,5 x 39 cm, sign. PD J. Novák 80, č. 24/90
ID: 856
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 14:15
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
ID: 856
Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)