Ve třech
litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 36/130
ID: 847
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:06
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu