Zátiší s jablky a slaměnkami
olej, sololit, 1985, 44,5 x 30 cm, sign. PD J. Vlasák 85, rám, na zadní straně štítek s popisem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 806
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:25
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids