Jezero Braňany
akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. PD Mužík 18
ID: 784
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:03
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids