Pnětluky
akryl, plátno, 2011, 50 x 60 cm, sign. PD Mužík 2011
ID: 783
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:05
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids