Pnětluky
akryl, plátno, 2011, 50 x 60 cm, sign. PD Mužík 2011
ID: 783
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:05
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)