Tančící dům
akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, sign. LD Mužík 18
ID: 782
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:01
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids