Tančící dům
akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, sign. LD Mužík 18
ID: 782
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:01
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)