Růžové stromy
akryl, plátno, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD MUŽÍK 08
ID: 780
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:59
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)