Bořeň - Bílina
akryl, plátno, 2016, 71 x 50 cm, sign. PD Mužík 16
ID: 779
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:04
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
ID: 779
Auction price: 500 CZK (21 €)