Bořeň - Bílina
akryl, plátno, 2016, 71 x 50 cm, sign. PD Mužík 16
ID: 779
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:04
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
ID: 779