Spiele, Ex Libris
2 x litografie, 1979, 19,5 x 13; 11 x 13 cm, sign. PD Liesler 79
ID: 775
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:54
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)