olej, plátno, 2006, 90 x 70 cm, sign. PD Alex Sander 06
ID: 722
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:01
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
ID: 722
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)