Ženský akt
lito-offset, 1999, 21,2 x 15 cm, sign. PD Jirků , pasparta, č. 46/100, LH značeno Boris Jirků 99
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
ID: 665
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:13
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu