Venuše
litografie, 41,5 x 30 cm, sign. PD V. Fiala, č. 5/13
ID: 654
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 10:53
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
ID: 654