Ruce
litografie, 1978, 30, x 20 cm, sign. PD L. Stratilová 78, autorský tisk
žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha
ID: 1027
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:06
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)