Tři ženy
litografie, 1983, 21 x 16 cm, sign. DU Tomáš Pafl 83, č. 58/100
ID: 1021
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:00
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
ID: 1021
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)