U rybníka
litografie, 1988, 8,5 x 12,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 88, rám, č. 57/120
ID: 1020
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 16:59
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
ID: 1020
Auction price: 50 CZK (3 €)
Current price: 150 CZK (7 €)