Pražský hrad
litografie, 33 x 21,5 cm, sign. PD Z Heritesová
ID: 1004
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:43
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
ID: 1004
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)