V. Nebeský: Umění po impressionismu
bibliofilie, 21 x 14,5 cm, podpis kunsthistorika Dra Kamila Novotného na patitulu, obálka čtyřbarev. litografie R. Kremlička, 3.sv. ed. Musaion, vydalo Aventinum, Praha 1923, brož., 62s., ob. při krajích poškozená, hřbet restaurován, zadní desky nové, dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 845
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 12:15
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids