Soubor exlibris
8x litografie, 1977, sign. vše, č. 20/165, rozměr souboru: 22,5 x 16 cm
ID: 771
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:01
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)