Zelená noc
akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu Matyska, rám
ID: 93
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
ID: 93