Kostýmní návrh pro operu Salome
tempera, karton, 1957, 49,5 x 66,3 cm, sign. LD Liesler 1957, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnoval se grafice, malbě, kresbě, ilustraci a tvorbě známek. Největší inspiraci pro něj vždy představovala literatura, divadlo a hudba. Za svoji práci získal mnoho ocenění., v levém dolním rohu mírně poškozeno
ID: 91
Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)