Ivana Lomová (1959)
Narozena 22. 11. 1959 v Praze
studium na Fakultě architektury ČVUT Praha (1978-83).
(zdroj: lomova.com)
Po bitvě
akvarel, papír, 1995, 29,2 x 42,8 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, při dolním okraji uprostřed papír lehce natrhlý
Antiqari.at Radhošťská
ID: 87
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)