Odaliska
akryl, plátno, 2015, 30,5 x 39 cm, sign. NU A. Lamr 15, rám, vzadu na blindrámu autorsky název díla, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Aires, představuje ukázku z jeho vydařeného návratu k figurativní tvorbě, kterou se představil mj. v pražském Topičově salonu.
ID: 79
Vyvolávací cena: 28.800 CZK (1.200 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 28.800 CZK (1.200 €)