Duhové hory
akvarel, papír, 1987, 32 x 45,5 cm, sign. NU A. Lamr 87
ID: 78
Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu