Kudlanka ranní
olej, plátno, 2010, 54 x 65 cm, sign. PD Načeradský, rám, vzadu signováno a popsáno autorem
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 72
Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)