Švestka
olej, plátno, 2003, 190 x 220 cm, sign. PD I. Ouhel 2003, lišta, vzadu štítek Galerie Gema art. Obraz Švestka z roku 2003 opět dokazuje Ouhelův citlivý koloristický přístup k obrazu a zároveň odkazuje ke geometrii, kterou se Ouhel ve svých obrazech možná zcela intuitivně řídí. Geometrická osnova, kterou Ouhel používá je oslavou základních tvarů krajiny a předmětů s ní spojených
Vystaveno: Ivan Ouhel: Výběr z díla, pohledem sběratele, 1.3.-26.3.2018 Topičův salon
Provenience: sbírka Galerie Gema, soukromá sbírka Praha
Literatura: Ivan Ouhel, Výběr z díla, pohledem sběratele, katalog k výstavě 2018, str. 34; Wine Food Market, 2016, str. 24; Ivan Ouhel (díl svoboda), Gema ART 2009, str. 34
ID: 62
Vyvolávací cena: 165.000 CZK (6.875 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 165.000 CZK (6.875 €)