Kompozice II
olej, plátno, 1988/89, 65,5 x 65,5 cm, sign. vzadu Zippe 88/89
absolvent Hořovické sochařské školy
ID: 61
Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)