Strom života
litografie, 2008, 76,3 x 54,7 cm, sign. PD Emma Srncová 2008, rám, autorský tisk
ID: 448
Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)