Po sezóně
litografie, 2003, 65 x 49,2 cm, sign. PD Emma Srncová 2003, rám, autorský tisk
ID: 447
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)