Ponorka
litografie, 2018, 48 x 60 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 40/90
žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
ID: 443
Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)