Martin Salajka (1981)
žák prof. M. Rittsteina; malíř; studoval propagační grafiku a výtvarnictví u K. Mikela a užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u M. Maliny na SUPŠ v Uherském Hradišti a na FaVU VUT v Brně
Sova
litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 78/81, poškozený levý dolní roh
žák prof. M. Rittsteina
ID: 434
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**9
Historie příhozu