Martin Salajka (1981)
žák prof. M. Rittsteina; malíř; studoval propagační grafiku a výtvarnictví u K. Mikela a užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u M. Maliny na SUPŠ v Uherském Hradišti a na FaVU VUT v Brně
Vlci
litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 79/81
žák prof. M. Rittsteina
ID: 432
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID7**9
Historie příhozu