Kolo u kůlny
litografie, 9,3 x 7,2 cm, sign. PD K. Lhoták, levý dolní roh nepatrně ohnutý
Antiqari.at Radhošťská
člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
ID: 40
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)