Sedící dívka s proměnlivou geometrií
litografie, 1985, 62,5 x 44,5 cm, sign. PD Rudolf Němec 85, autorský tisk, tisk Tomáš Svoboda, mírně zašpiněný papír, při okrajích mimo tisk natržený
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu
ID: 37
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)