Postavy
litografie, 2009, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD J. Válová 09, č. 54/100
ID: 33
Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
ID: 33