Toilet
lithography, 1943, 35 x 26 cm, sign. lower/left J. Obrovský 43, framed
ID: 320
Auction price: 2.700 CZK (113 €)
FIRST BID TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
ID: 320