Toaleta
litografie, 1943, 35 x 26 cm, sign. LD J. Obrovský 43, rám
ID: 320
Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
ID: 320