Dívka s květinami
litografie, 1920, 40 x 25,5 cm, sign. PD J Obrovský 1920
žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)
ID: 319
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu