Ležící akt
litografie, 12,5 x 16,5 cm, sign. PD R. Kremlička
ID: 317
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)