Kytice ve váze
litografie, 1930, 49 x 39,9 cm, sign. PD V. Špála, rám, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, mírně zažloutlý papír
žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
ID: 311
Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu