Duše místa
olej, plátno, kombinovaná technika, 40 x 30 cm, rám, na zadní straně popsáno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 288
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu