Utajené sny
akvarel, papír, 1975, 30,5 x 43 cm, sign. LD Baron 1975
žák prof. P. Matejky a D. Millyho na VŠVU v Bratislavě, člen SVU Mánes
ID: 264
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu