Únos Proserpiny
litografie, 18,5 x 11,3 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 26
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu