Chaloupka
akvarel, papír, 1950, 29,5 x 40 cm, sign. LD Jambor 1950, rám
žák prof. Loukoty, M. Švabinského
ID: 259
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)