A. Brožek
olej, plátno, 1924, 72 x 93,5 cm, sign. PD A. Brožek 24, rám
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)