Monogramista M
olej, plátno, 44 x 59 cm, monogr. PD
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)